Безкоштовний Wi-Fi – користуйся, пізнавай

Для відвідувачів, екскурсантів, туристів, гостей Кременецького ботанічного саду маємо приємну новину. Відтепер тут діє безкоштовний вайфай у рамках спільного проєкту. Стало можливим це завдяки сприянню міського голови Андрія Смаглюка, за що адміністрація та колектив установи висловлюють велику вдячність.
Віримо, що це сприятиме комфортному перебуванню на території ботанічного саду із швидкісним доступом до всіх соціальних мереж. А також осягненню інформації про рослини, яку легко можна зчитати з QR-кодів, та здійсненню оплати за короткостроковий відпочинок, вартістю для дорослих – 30 гривень, для учнів та студентів – 15 грн..
Дуже хотілося б змінити ставлення самих кременчан до ботанічного саду, щоби все ж місцеві жителі цінували те, що не завжди вдається легкою ціною. З розумінням ставилися до того, що найбільш дієва допомога у збереженні колекцій та експозицій ботанічного саду - плата за вхід. Адже це одне з основних джерел надходжень на утримання установи в належному стані.
Працюємо для Вас із любов’ю. Щодня докладаємо зусилля для створення нових локацій, експозицій, для комфортного відпочинку і перезавантаження.