Студентам

Ботанічний сад є базою для проведення польової практики студентів навчальних закладів. На базі Кременецького ботанічного саду традиційно проходять навчально-виробничу практику студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія», Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка, Кременецького лісотехнічного коледжу, Кременецької педагогічної академії та ін.

Тривалість практики становить від кількох днів до 3-х тижнів. Також є особлива група відвідувачів – волонтери груп активної екології, режим перебування яких поєднує активний відпочинок, процес пізнання природи та працю на впорядкуванні території, створенні нових об’єктів. Групи студентів можуть проживати поза межами ботанічного саду, а денний час проводити на його території.

В перспективі планується організувати проживання студентів та волонтерів у стаціонарних умовах в будиночках літнього типу або постійного цілорічного. Окремим видом тимчасового перебування на території може бути зупинка туристів у кемпінгу, який організовується біля об’їзної автотраси поза межами міста, навпроти спортивної споруди – санної траси.