Галерея просто неба “Відкритий портал”

Арт об’єкт “Трон природи”

 

Людина - неоднозначне творіння.

В кожному з нас є вода, глина, дерево - ті самі цеглини, з яких складається світ, який нас оточує. Тілесне і духовне. Природнє і людське…

 

Ми повисли між Землею і Небесами. Для дикого, природнього ми занадто складні. Для  вищого, небесного - занадто прості і, щоб піднятися до рівня, який в нас закладено, людині доведеться подолати не одну сходинку.

 

Лице скульптури - це підсвідома спроба ототожнити себе з природою, зробити її більш зрозумілою, зблизитись. Поряд з цим рельєфом, що ожив, відчуваєш велич стихії, відстороненість від людських суєт. Виникає бажання зупинитися, помовчати. Присісти і хоч на коротку мить побачити себе частиною вселенського задуму. Відчути спокій. Можливо тому, що, сидячи на руках у Матінки Природи, немає про що турбуватися?

"Закодоване послання"

«Закодоване послання. Покидаючи зону комфорту».

Ця композиція – гімн життю, де є місце вчинку.

Де тендітне пробиває броньоване і внутрішнє прагнення бере верх

над зовнішньою оболонкою сірої повсякденності.

Це радісний вигук від того, що світ не має меж!

"Позитив в обмеженні"

З цього арт-об’єкту зародилася ідея створення галереї «Під відкритим небом».

Березень 2020 року, карантин.

"На контрасті"

Контраст чорного й білого, світла і темряви, філософський символізм… Все це "читається" в новій роботі Василя Петровського «На контрасті». Розуміння того, що найбільше цінується те, що втратили: мир, спокій, звичний ритм життя, гарячу ранкову каву, аромат свіжого хліба.

Саме ці прості радощі починаємо гостріше відчувати, зіткнувшись із викликами долі.

Візитівка

ГО "Грандів, рейтингів та номінацій", БО "Комітет з громадських нагород України" спільно з експертною радою повідомляють, що міжнародною премією "Культурна дипломатія" був нагороджений Василь Петровський, Україна, різьбляр по дереву, скульптор, майстер народних промислів.
Рішення про нагородження № 527 від 6 ciчня 2023 року, Київ.
Public Organization "Grandees, Ratings and Nominations", Charitable Organization "Committee for Public Awards of Ukraine" together with the Expert Council announce that the International Award "Cultural Diplomacy" was awarded
Vasyl Petrovskyy, Ukraine, wood carver, sculptor, craftsman.
Award Decision # 527, January 06, 2023, Kyiv.

Скульптура "Василь"

"Василь" - старець, монах, філософ, чернець, науковець. За кого ви його сприйматимите залежить від вашого настрою. Головне, що він скромний, спокійний та завше на позитиві. Василь мешканець виміру, де час має інші властивості і вимірюється не секундами а віками. Він підтримує відвідувачів у їх бажанні відпочити від повсякденної метушні та пережити нові враження та емоції. І робить це, знов ж таки, ненав'язливо і за помірну плату.