«Безпечна праця – основне право кожного працівника»

Цьогоріч 28 квітня Всесвітній день охорони праці присвячений безпечному та здоровому робочому середовищу як фундаментальному принципу та праву на роботі. Право на працю у безпечних та здорових умовах праці закріплено Конституцією України.
На нараді були присутні директорка установи та керівники структурних підрозділів, інженер з охорони праці, провідний спеціаліст відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління пенсійного фонду в Тернопільській області Казимирович О. М.
Заслухали питання щодо внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про зальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та інформацію про стан виробничого травматизму у Кременецькому ботанічному саду. Інженером з охорони праці Галайчуком О. П.було зазначено, що в установі проводиться відповідна робота по створенню безпечних та сприятливих умов праці у відповідності до вимог Закону України «Про охорону праці».
Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять працівників, які загинули на виробництві, в мирний час та під час воєнного стану.