Гойдалка-презент без кордонів…

В одному з улюблених туристичних місць на Тернопільщині з’явилася чарівна локація – подарунок від нащадків кременчан
Кременецький ботанічний сад давно став одним з улюблених місць релаксу та відпочинку для місцевих та гостей. Кілька років поспіль популярна туристична локація поповнюється унікальними скульптурами відомого художника-різб’яра Василя Петровського. І сьогодні тут знову оновлення – подарунок Марілен Стайман – доньки вихідки з Кременця Тельми Десер.

Один з презентів Марі Стайман для Кременця – гойдалка у ботанічному саду. Хоча жінка ніколи не була у рідному місті своєї мами, пройнялася до нього ніжними почуттями та прийняла рішення залишити слід своєї родини тут.

Рада, що у нас з’явилася ще одна гарна локація та фотозона, яка, впевнена, дуже сподобається не лише нашим найменшим відвідувачам. Адже й для дорослих гостей це можливість поринути у дитинство, пробудити у підсвідомості кращі спогади, – каже директорка Кременецького ботанічного саду Антоніна Ліснічук.

Зворушливі поетичні рядки присвятила вихідці з Кременця працівниця ботанічного саду Юлія Бондючна.
“Люблячій мамі, Тельмі Дессер, яка народилася у Кременці в 1919 році та імігрувала до Канади 1929 року”, – написано на присвяті. Якби 10-річна Тельма, назавжди залишаючи Кременець, знала, якою щирою любов’ю у серці її доньки Марі відгукнуться розповіді про рідне місто…