Workshop “Партнерство заради природи”

Представники Кременецького ботанічного саду взяли  участь у семінарі з екологічної освіти «Партнерство заради природи» організованому американською некомерційною організацією Partnerships for Nature, ботанічним садом  Сан-Дієго, та частково спонсорованою Міжнародною організацією збереження ботанічних садів (BGCI). Воркшоп проходив  на базі дендропарку Болестрашице поблизу міста Перемишль, Польща для представників ботанічних садів і дендропарків України.
Ціллю спільної співпраці є обмін світовими напрацюваннями, щодо підходів до екологічної освіти та охорони природи, зміцнення мережі та планування майбутніх проєктів. Передовий американський та європейський досвід впровадження масштабних екологічних освітніх програм. Мета полягає в тому, щоб покращити комунікаційні навички  учасників,  усвідомлення цінності міжнародного співробітництва у сфері охорони навколишнього середовища.
Актуальні теми, які розглядалися в ході навчання "Тенденції екологічної освіти у світі", "Екологічна освіта та інтерпретація у США", "Освіта в ботанічному саду Сан-Дієго", "Роль ботанічних садів і дендропарків у відновленні", "Тренінг з дизайну тлумачних знаків".
Захист творчих проектів з дизайну тлумачних знаків учасників з України, Польщі, США.