До Дня працівника природно-заповідної справи

«Що таке природо-заповідні території? Це місця збереження життя. Саме тут лишилися останні куточки недоторканих екосистем – і ви зберігаєте їх,  – зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець у вітальному слові природоохоронцям під час онлайн-засідання, організованого Міндовкілля. – Людина – частина цих екосистем.. Ви – хранителі природних багатств України. Ваш вклад у роботу довкіллєвої сфери неоціненний… Ми з вами маємо зробити все, щоб вже завтра було зручно і цікаво досліджувати країну, яка вистояла заради мирного неба в Європі… Дякую усім, хто сьогодні працює на благо України».

Справа збереження навколишнього природного середовища – не проста. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну перед природоохоронцями постали нові виклики. Але спільним залишається завдання збереження природно-заповідного фонду, генофонду живої природи, унікальних природних екосистем, ландшафтів. І це є справою життя для багатьох, хто відзначає своє професійне свято 7 липня.

Із нагоди Дня працівника природно-заповідної справи у Кременецькому ботанічному саду відбулися традиційні урочистості за участю заступника начальника Тернопільської ОВА Важинського Володимира Михайловича, в. о. начальника управління екології та природних ресурсів України Тернопільської ОВА П’ятківського Ігоря Омеляновича, начальника Кременецької районної військової адміністрації Кудлака Віталія Ярославовича, заступника начальника Кременецької районної військової адміністрації Злочевської Алли Миколаївни, міського голови Смаглюка Андрія Миколайовича, заступника міського голови Матвіюка Миколи Миколайовича.

Кращих працівників нагороджено грамотами і подяками Тернопільської обласної військової адміністрації, Кременецької районної військової адміністрації та Кременецької міської ради.

Із привітальним словом звернулася до учасників урочистостей директор Кременецького ботанічного саду – кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Ліснічук Антоніна Миколаївна.

«Нашим завданням, – як зазначив заступник начальника Тернопільської ОВА Володимир Важинський, – є збереження та відновлення природних ресурсів. Зараз, як ніколи, ми повинні дбати про екологію та природу, адже це вклад у майбутнє наших дітей». Над цим і працюємо. Разом зробимо Україну квітучою.