Галерея просто неба «Відкритий портал» – мистецтво для всіх і кожного.

Сьогодні, 2 травня Кременецький ботанічний сад представляє нову скульптуру в галереї "Відкритий портал" під назвою "Василь". Роботу створив відомий різьбяр Кременеччини Василь Петровський, вона виготовлена з дерева і стала гідним доповненням колекції арт-об’єктів.
"Василь" - це втілення техніки та таланту майстра, який розуміє, як передати ідеї та почуття через свої роботи. Щодо манери виконання Василя Петровського, його витвори мають свій унікальний філософський стиль, що відрізняють його від інших різьбярів. Скульптура переносить глядача до віддалених місць та часів, надихає на роздуми, асоціації, порівняння.
На відкриття скульптури "Василь" були запрошені представники міської, районної влади, гості з Тернополя з Департаменту екології та природних ресурсів, культурні діячі, освітяни, колеги, які відзначили даний мистецький продукт для туристичної привабливості ботанічного саду та міста. Галерея "Відкритий портал" – це простір, де можна насолодитися мистецтвом та природою одночасно, побути на одинці, відсторонитись від людських суєт.
Кременецький ботанічний сад запрошує всіх бажаючих поринути у свій "Відкритий портал" та насолодитися новою роботою "Василь". Скульптура дає простір для роздумів, фантазій. Хто ж він!? Зробіть вибір для себе.