Хай небо буде мирним, а Україна чистою! – «World Cleanup Day»

Акції до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» щороку стають все масштабнішими. Це подія міжнародного значення. Країни світу єдині  в прагненні зменшити кількість стихійних сміттєзвалищ, викиду сміття, будівництві заводів із переробки, тощо.
Кременецький ботанічний сад підтримує ініціативу чистого довкілля, оскільки є осередком екоосвіти. Цьогоріч акція проходила в кілька етапів та охопила частину території ботанічного саду в місцях масового відвідування та лісових масивах, що межують з приватним сектором. Протягом чотирьох днів працівники ботанічного саду обстежували території та прибирали «залишки» людських рук.
В результаті проведеної акції було прибрано територію Старого парку в експозиційній зоні ботанічного саду, печери в Старому кар’єрі  та прилеглу територію ботанічного саду до приватного сектору, у виділах 2, 26. В сумі було зібрано 210 кг сміття, 2,5 м 3 опалого гілля та сухостою,що в подальшому передано на утилізацію на полігоні твердих побутових відходів комунальному підприємству «Кременецький міськводгосп».
Інформаційна кампанія в соцмережах приверне увагу до проблем довкілля в нашому регіоні та змусить замислитись над тим, що конкретно кожен може зробити для чистоти довкілля та сумління.