«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Під таким гаслом з нагоди Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який щороку відзначають у третю суботу вересня, Україна разом із мільйонами учасників з майже 200 країн Світу з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу традиційно приєднається до екологічних заходів.

Цього року, враховуючи війну та карантинні обмеження, плануються такі формати:

цифрове прибирання letsdoitukraine.org/digitalcleanup;

формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай»;

сімейні та індивідуальні прибирання на прибудинкових або рекомендованих локаціях, на територіях навчальних закладів та установ;

розбір завалів.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Головне – порятунок планети, яка потерпає від сміття. І це в силі зробити кожен, починаючи із власного помешкання, власної садиби.

Тільки разом ми можемо зробити Україну чистою. Кожен наш крок, кожна наша дія щодо підтримання навколишнього природного середовища в належному екологічному стані – це маленький внесок у велику справу збереження довкілля, у наше спільне, «здорове» майбутнє.

Хочете стати еко відповідальним? Варто ознайомитись з впровадженням практик безвідходних технологій на засадах філософії «Zero Wast» - нуль відходів, нуль марнування.

Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану і разом із мільйонами активістів зробіть свій внесок у збереження довкілля.