“Природне різноманіття – це не тільки наша спадщина, а й ключ до нашого майбутнього.” (Норман Майєр).

Міжнародний день біологічного різноманіття є особливо важливим для підкреслення значення охорони та збереження розмаїття життєвих форм нашої планети.
Кременецький ботанічний сад — природний скарб Тернопільської області, відомий своєю величністю та розмаїттям рослинного світу. Як найстаріший ботанічний сад в Україні, він зіграв значну роль у збереженні та вивченні екзотичних, червонокнижних та рідкісних рослин. З нагоди Дня біологічного різноманіття, Кременецький ботанічний сад проявляє ініціативу, спрямовану на популяризацію природи та мистецтва шляхом проведення пізнавальних, еколого-освітніх екскурсій, пленерів, арт-майстерень.
Цими днями, ботанічний сад гостинно вітає студентів факультету "Образотворче мистецтво" КОГПА ім. Т. Г. Шевченка з проведенням пленеру, що дає можливість молодим художникам зануритися в особливу атмосферу природи та втілити її красу на полотнах. Студенти мають нагоду відвідати різні експозиції саду, де зростають унікальні рослини, і знайти натхнення в їхніх формах, кольорах та текстурах.