«Розвиток екологічної грамотності молоді на засадах філософії «Zero Wast»

Екоосвітяни Кременецького ботанічного саду успішно пройшли курс за програмою професійної підготовки «Розвиток екологічної грамотності молоді на засадах філософії «Zero Wast». Під час навчання ознайомилися з впровадженням практик безвідходних технологій на засадах філософії «Zero Wast» в організацію освітнього процесу, набули практичних знань, умінь і навичок із розвитку екологічної грамотності молоді на засадах вищезазначеної філософії, використання кейс-методів в екологізації освітнього простору, використання ігрових технологій в екологічній освіті.
Завершилося навчання відвіданням очисних споруд, пресувального цеху Pet-пляшяок та Кременецького сміттєзвалища. У підсумку разом із відповідальним з питань ЖКГ та представниками навчальних закладів міста і району обговорили проблемні питання та перспективні шляхи їх вирішення.
Дуже дякуємо💚 викладачам кафедри біології, екології та методик їх навчання – Олі Дух, Нелі Цицюрі, Оксані Галаган – за можливість повчитися, попрактикуватися, обмінятися досвідом, ідеями, за креативний підхід до організації екоосвіторію та подачі матеріалу.