«Туризм – засіб розуміння та єднання»

Під таким девізом на базі Бережанського замку відзначали Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Театралізована зустріч з прадавніми господарями замку Синявських, екскурсії древньою твердинею, мандрівка майстерками та ознайомлення з промоційно-інформаційними локаціями, зустріч з історичними персоналіями із замкової легенди, смакування козацького кулішу та замкових смаколиків – усе це чекало на суб’єктів туристично-рекреаційної галузі області.

Промоційні стенди, фотозони, жива середньовічна і класична музика… Не обійшлося без нагороджень. Грамотою від департаменту культури та туризму Тернопільської обласної військової державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток туризму нагороджено колектив Кременецького ботанічного саду.

Свято в Бережанському замку викликало нові ідеї, яскраві враження. Це можливість обміну досвідом, зародження і реалізації нових спільних проєктів. Дякуємо організаторам за чудове дійство і теплу атмосферу.