Виїзний семінар викладачів секції біології та екології в Кременецькому ботанічному саду

До Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища  ніби символічно, пройшло методичне об’єднання педагогів. Ми завжди раді вітати в ботанічному саду однодумців, колег, природолюбів.
Програма метод-об’єднання  включала в себе різноманітні  практичні заняття в поєднанні з екскурсією, що охоплюють широкий спектр тем, пов'язаних з біологією. Вчителі мали змогу досліджувати нові методи навчання, використовувати інноваційні підходи та розглядати актуальні питання з біологічних наук. Це унікальна можливість для педагогів поглибити свої знання, обмінятися досвідом та ознайомитися з новими тенденціями в галузі біології. Завідувач відділу фітосозології, кандидат біологічних наук Онук Ліана Леонідівна поділилась своїм досвідом і знаннями з учасниками семінару. Присутні мали змогу обговорювати актуальні питання, виклики та перспективи розвитку природоохоронного напрямку в школах.
 Цей прекрасний природний об'єкт приваблює своєю різноманітністю рослинного світу та чудовими пейзажами, дає можливість насолодитися красою природи, оглянути унікальні колекції рослин та дізнатися більше про ботаніку від кваліфікованих наукових працівників.