Засідання науково-технічної ради за 2023 рік

Вифлеємський вогонь як символ миру, віри, любові, перемоги, який принесли пластуни зі скаутської організації "Пласт Кременеччини", став добрим початком засідання Науково- технічної ради в Кременецькому ботанічному саду.
До участі в засіданні, яке проходило у форматі офлайн та онлайн, приєдналися колеги, гості з Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Тернопільської обласної державної адміністрації, Кременецької районної військової адміністрації, Кременецької міської ради, Кременецької обласної гуманітано-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, НПП «Кременецькі гори».

Директор Антоніна Ліснічук підвела підсумки діяльності ботанічного саду за 2023 рік. У своєму виступі вона охарактеризувала досягнення та важливі події, які відбулися протягом цього періоду. Також було висвітлено ключові аспекти та напрямки розвитку установи на 2024 рік.
Учасники НТР висловили свої побажання, погляди та ідеї щодо подальшого розвитку, потенційні перспективи та удосконалення діяльності саду. Засідання Науково-технічної ради виявилося плідним форумом для обговорення та обміну ідеями щодо спільних проєктів.