В день працівника природно-заповідної справи відбулись урочистості

Сьогодні, в цей теплий святковий день своє професійне свято відзначаєть працівники природно-заповідної справи. Вітаємо всіх природолюбів, тих хто дбає та зберігає кожну квіточку, кожен росточок.  Пройшли урочистості з вручення грамот та подяк працівникам і в ботанічному саду. Атмосфера тепла, затишку  оповивала всіх присутніх працівників та гостей. До слова були запрошенні заступник міського голови Матвіюк М.М та голова районної військової адміністрації Кудлак В. Я. та його заступник Злочевська А. М. Душевну атмосферу створили продекламовані поезії молодої поетеси А. Михайлюк та актуальні в вирі сьогоднішніх подій пісні у виконанні Маргарити Горковенко з Миколаєва.
Попри страшні військові події, втрати, переживання, ми повинні вірити у швидку перемогу та  мирне голубе небо над нашими домівками. Північ та південь, захід та схід  складеться як пазл в єдину цілісну суверенну державу.
Будь-якої пори року, за будь-якої погоди, незалежно від настрою в душі і державі – ми раді всім і кожному, хто завітає до Кременецького ботанічного саду: відвідувачам, екскурсантам, гостям з різних куточків України і закордону. Адже всі ми разом – частинка великого цілого.
Все буде Україна!