“Зелена аптека: ліки навколо нас”

Рослини – безцінний дар природи. З давніх-давен історія людства пов'язана з ними. Рослини годують, одягають, зігрівають, лікують, рятують. Кожна з них має чудодійні властивості.
Рослини – не тільки краса, а й користь. Особливо в осінньо-зимовий період. У цьому мали змогу переконатися учні 6 класу Кременецької ЗОШ I-III ступенів ім. Галини Гордасевич під час екоуроку «Зелена аптека: ліки навколо нас».
Віртуальна подорож чудодійним світом рослин під час презентації «Наші зелені друзі – рослини-лікарі», креативне завдання «Поєднай і відгадай», ознайомлення з правилами збору лікарських рослин, можливість визначити за допомогою органів чуття «зелені» ліки навколо нас, – усе це зробило екоурок пізнавально-цікавим, творчим і своєрідним. На завершення діти дегустували ароматний фіточай Кременецького ботанічного саду (згідно з філософією «Zero Waste» на прохання працівників сектору еколого-освітньої роботи учні не використовували пластикових стаканчиків, а смакували гарячий напій із власних улюблених горняток).